Ceramiczna ochrona lakieru – Gtechniq

Dzięki powłoce ceramicznej lakier staje się niesamowicie szklisty oraz nabiera głębi kolor, a co najważniejsze chroni przed zarysowaniami.
Dzięki  gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami.
Dzięki czemu wpływa to na łatwiejszą pielęgnację pojazdu oraz spowalnia w znaczny sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

Zalety powłoki ceramicznej

  • Ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznym
  • Ochrona przed zarysowaniami
  • Najwyższa jakość produktu
  • Nadanie niesamowitej szklistości lakierowi
  • Podbicie głębi koloru
  • Łatwiejsza pielęgnacja samochodu
  • Ograniczenie brudzenia się samochodu
  • Wzrost wartości pojazdu

Powłoki ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dzisiejszych czasach stały się one bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego powodu zaczęto stosować powłoki ochronne dzięki czemu po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę szkła. Powłoka na lakierze przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii oraz posiada szereg innych właściwości. Jest odporna na promieniowanie UV oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie. Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.

Powłoka ochronna na samochód to sposób na utrzymanie karoserii w świetnej kondycji przez długi czas!

*Powłoki ceramiczne zalecamy dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.